O firmie:

Miło nam przedstawić krótki opis naszej firmy. Paintballglogow.pl od 2009 roku zajmuje się organizacją imprez integracyjnych i gier paintball. Nasza filozofia na udaną imprezę, to nie tylko paintball, ale również cała oprawa jaką dla Was przygotujemy. Świetna atmosfera, najwyżej jakości sprzęt, a także rewelacyjny catering to nasza recepta na idealnie spędzony przez Was czas na terenie Starej Prochowni.

Pole paintballowe na które Was zapraszamy, to nie sterta opon i europalet jakie często można zobaczyć. Gramy w terenie naturalnym, leśnym, w miejscu byłej prochowni - magazynów pruskich, gdzie znajdują się opuszczone bunkry, naturalne przeszkody leśne, obwałowania itp. Zachowanie naturalnego wyglądu tego miejsca pozwala na wydobycie niesamowitego klimatu, a zarazem gry w prawdziwych realiach bojowych.

Robimy to na czym się znamy - jako animatorzy kultury, jesteśmy przygotowani do organizacji imprez, gier i zabaw na najwyższym poziomie. Jak nam to wychodzi ?

Przekonaj się sam :) Serdecznie zapraszam na świetną zabawę!

Animator kultury

Bartek Kazimierski - paintballglogow.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.